
Надувний матрац велюр із вбудованим електронасосом Bestway (191-97-36 см.) BW 67723
Продавець: Круті тачки
1 813 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 67723
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний матрац велюр із вбудованим електронасосом Bestway (191-97-36 см.) BW 67723». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Двомісний надувний матрац велюровий 203 x 183 x 23 см без насоса з підголівником Intex 64144 Чорний

Надувний матрац велюр двомісний (182-203-25см, підголовник) Intex 64144

Надувний матрац велюр Bestway (203 х 152 х 25 см, ремкомплект) 6713N

Надувний матрац велюр Bestway (підголовник, вбудований насос 220V, 191-137-22 см) 67462 Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 360 мм |
| Длина | 1810 мм |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Ширина | 970 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-15
замовлення відправили дуже швидко. приємний консультант. матрац як в описі. все чудово!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


