
Надувний матрац велюр з підголівником (99-191-25см.) Intex 64141 Чорний
Продавець: Круті тачки
688 ₴970 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64141
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувний матрац велюр з підголівником (99-191-25см.) Intex 64141 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Двомісний надувний матрац велюровий 203 x 183 x 23 см без насоса з підголівником Intex 64144 Чорний

Надувний матрац велюр двомісний (182-203-25см, підголовник) Intex 64144

Надувний матрац велюр Bestway (203 х 152 х 25 см, ремкомплект) 6713N

Надувний матрац велюр Bestway (підголовник, вбудований насос 220V, 191-137-22 см) 67462 Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Вес | 3 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Подушка-подголовник | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 990 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-07-17
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-07-14
Очень быстро отправили...Отдельное спасибо хочю сказать Менеджеру... сразу связался и уточнил все детали...отправили в этот же день...Покупкой Очень доволен...Рекомендую..И дешевле чем у конкурентов!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


