
Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, електричний ліфт) 2004
Продавець: Круті тачки
1 427 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2004
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, електричний ліфт) 2004». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, звук, електричний ліфт, 3 поверхи) T103-88A

Паркування трек механічний для машинок "Космічна станція" (світло, звук) T905A

Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, електричний ліфт) T 103-88 A

Паркування трек механічний для машинок "Мегаполіс" (4 види транспорту, лист з наклейками) T802A
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 390 мм |
| Высота упаковки | 353 мм |
| Длина в собранном виде | 690 мм |
| Длина упаковки | 480 мм |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 380 мм |
| Ширина упаковки | 124 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-04
Гарний трек зайняв малого надовго. Розчарувало що одна кнопка не працювала. Батарейки не включені до набору прийшлося біжать бо дитина хотіла ввімкнути.Гарна іграшка. Доставили швидко.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


