
Паркування трек механічний для машинок "Мегаполіс" (4 види транспорту, лист з наклейками) T802A
Продавець: Круті тачки
784 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T802A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Паркування трек механічний для машинок "Мегаполіс" (4 види транспорту, лист з наклейками) T802A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, звук, електричний ліфт, 3 поверхи) T103-88A

Паркування трек механічний для машинок "Космічна станція" (світло, звук) T905A

Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, електричний ліфт) T 103-88 A

Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, електричний ліфт) 2004
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота в собранном виде | 200 мм |
| Длина в собранном виде | 260 мм |
| Комплектация игрушки | Локомотив |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 270 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-12-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-26
2024-08-29
Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


