
Паркування трек механічний для машинок "Космічна станція" (світло, звук) T905A
Продавець: Круті тачки
1 364 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T905A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паркування трек механічний для машинок "Космічна станція" (світло, звук) T905A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, звук, електричний ліфт, 3 поверхи) T103-88A

Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, електричний ліфт) T 103-88 A

Паркування трек механічний для машинок "Мегаполіс" (4 види транспорту, лист з наклейками) T802A

Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, електричний ліфт) 2004
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина упаковки | 430 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-24
Продавець наполегливо навʼязує придбати гарантійний талон за додаткову плату .
Переваги
Неввічливий продавець


