
Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, електричний ліфт) T 103-88 A
Продавець: Круті тачки
1 560 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: T 103-88 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 14 відгуків покупців для «Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, електричний ліфт) T 103-88 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, звук, електричний ліфт, 3 поверхи) T103-88A

Паркування трек механічний для машинок "Космічна станція" (світло, звук) T905A

Паркування трек механічний для машинок "Мегаполіс" (4 види транспорту, лист з наклейками) T802A

Паркування трек механічний для машинок 2в1 (підсвічування, електричний ліфт) 2004
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 300 мм |
| Высота упаковки | 274 мм |
| Длина в собранном виде | 700 мм |
| Длина упаковки | 540 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 270 мм |
| Ширина упаковки | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (14)
2025-11-12
Все сподобалось, дитина в захваті.
2025-10-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-18
Все супер, трек дуже класний за свою ціну!
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-03-19
дякую діти в захваті, мелодія звичайно набридлива, але то лише батькам😅
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-10
щиро дякую! дитина з задоволенням бавиться)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-10
Переваги
Ввічливий продавець2024-12-06
2024-11-28
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-25
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-24
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-18
Отримали посилку, паркінг 2 в 1.Виглядає шикарно, придбали на подарунок, тому більше поки що сказати нічого. Спробуєм доповнити коментар після вручення.Доповнюю відгук😀Дитина була безмежно щаслива, навіть старший брат і навіть батько. Супер подарунок 😎Все працює і механіка і електроніка.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


