
Полиця для взуття на 6 ярусів, 140х62х28см, Чорна / Багатоярусний стелаж для взуття / Взуттєва полиця
Продавець: HUGO
535,19 ₴764,56 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 234579405
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Полиця для взуття на 6 ярусів, 140х62х28см, Чорна / Багатоярусний стелаж для взуття / Взуттєва полиця». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 3 секції Біло-зелена Складана полиця для взуття

Підлогова полиця-стелаж для взуття на 4 яруси 51.1x41.5x18.4 см YH8814-5 Полиця для взуття в передпокій

Полиця для взуття в передпокій на 5 ярусів WJ-17D-58CM 60х58х20 см Полиця-підставка для взуття

Підлогова полиця для взуття на 4 смужки 54х28х87 см New shoe rack Полка-підставка для взуття
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 6 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 620 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Высота | 1400 мм |
| Корпус | пластик |
| Полки | металл |
| Ножки | пластик, металл |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-02
Переваги
Гарне обслуговування2026-02-27
Отримала швиденько. Все ,як сказано в описі продавця , я дуже задоволена.Поличка вмістка , добре тримається , добре виглядає. Дякую продавцю .