
Полиця для взуття на 6 ярусів, 140х62х28см, Чорно-білий / Взуттєва полиця / Шафа для взуття підлогова
Продавець: HUGO
878,58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 23457940301
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Полиця для взуття на 6 ярусів, 140х62х28см, Чорно-білий / Взуттєва полиця / Шафа для взуття підлогова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Полиця для взуття на 4 яруси Shoe rack Полиця-підставка для взуття Чорний

Підлогова полиця для взуття на 5 полиць 54х28х105 см New shoe rack Поличка-підставка для взуття

Підлогова металева полиця для взуття 5 ярусів 76х59х21 см Shoe rack BLACK

Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 3 секції Біло-зелена Складана полиця для взуття
📋 Технічні характеристики
| Высота | 1400 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Количество полок (отделений) для обуви | 6 шт |
| Корпус | пластик |
| Ножки | металл |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Ширина | 620 мм |
| Цвет | Черно-белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-09