
Робот на радіокеруванні (звук, світло, ходить, стріляє дисками) M 0465 U/R
Продавець: Круті тачки
1 127 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 0465 U/R
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робот на радіокеруванні (звук, світло, ходить, стріляє дисками) M 0465 U/R». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Собака-робот на радіокеруванні Intelligent Dog Робот із звуковими та світловими ефектами

Трюковий собака-робот на радіокеруванні, з музикою та USB, (25х16х17см) / Інтерактивна іграшка робот-собака

Робот на радіокеруванні іграшковий TK Group (сенсор, світло, звук, стріляє, на акумуляторі) 54368

Собачка робот на радіокеруванні (звуки, казка, веселі пісні, світло, сенсорна зона, трюки, укр) ТК-73060
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 300 мм |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Робот |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-15
Все чудово! Швидко відправили можна купити гарантію або ні) Замовлятиму ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


