
Трек на радіокеруванні (2 машинки, 2 джойстики, 136*х106 см, від мережі та батарейок, масштаб 1:64) JJ 227-1
Продавець: Круті тачки
1 181 ₴1 618 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JJ 227-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трек на радіокеруванні (2 машинки, 2 джойстики, 136*х106 см, від мережі та батарейок, масштаб 1:64) JJ 227-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота упаковки | 440 мм |
| Длина в собранном виде | 1360 мм |
| Длина упаковки | 460 мм |
| Протяженность дороги | 0.553 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Тип питания | Сеть, Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 1060 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-02






