
Заколисуючий центр шезлонг EL Camino Myla ME 1074 Soft Mint Сірий з м'ятним
Продавець: Круті тачки
3 668 ₴4 763 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1074 Soft Mint
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Заколисуючий центр шезлонг EL Camino Myla ME 1074 Soft Mint Сірий з м'ятним». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Заколисуючий центр шезлонг на 12 мелодій та таймером EL Camino ME 1077 Beige Бежевий

Заколисуючий центр шезлонг для новонароджених з музикою та вібро режимом Mastela 6915 Сірий

Гойдалка Заколисуючий центр шезлонг для новонароджених з музикою та вібро режимом

Заколисуючий Центр шезлонг Mastela (таймер, москітна сітка, музика) 8113 Світло-сірий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Антискользящие накладки на ножках | Да |
| Вес | 5.3 кг |
| Высота | 690 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Контроль качания таймером | Да |
| Материал изготовления каркаса | пластик, металл |
| Механизм качания | Да |
| Навесной игровой элемент | дуга с игрушками |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Особенности | Игровые подвески, Мелодии, Мобиль с игрушками, Съемный чехол для сиденья, Звуковые эффекты, Ремни безопасности |
| Пол | Унисекс |
| Положения наклона спинки | 2 |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Скорость качания | 5 |
| Состояние | Новое |
| Съемный чехол | Спинки, Сиденья |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 720 мм |
| Электронный музыкальный блок | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-01-02
2022-09-14
Переваги
Швидко зв'язались, Товар був у наявності


