
Заколисуючий центр шезлонг Mastela (москітна сітка, музика, поворот 360, таймер, 3 швидкості) 8911
Продавець: Круті тачки
7 665 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8911
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Заколисуючий центр шезлонг Mastela (москітна сітка, музика, поворот 360, таймер, 3 швидкості) 8911». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Заколисуючий центр шезлонг для новонароджених з музикою та вібро режимом Mastela 6915 Сірий

Гойдалка Заколисуючий центр шезлонг для новонароджених з музикою та вібро режимом

Заколисуючий центр шезлонг на 12 мелодій та таймером EL Camino ME 1077 Beige Бежевий

Заколисуючий Центр шезлонг Mastela (таймер, москітна сітка, музика) 8113 Світло-сірий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | MASTELA |
| Страна производитель | Китай |
| Антискользящие накладки на ножках | Да |
| Вес | 7.1 кг |
| Высота | 680 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Глубина | 520 мм |
| Контроль качания таймером | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Материал изготовления каркаса | пластик, металл |
| Механизм качания | Да |
| Навесной игровой элемент | карусель с игрушками |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Особенности | Ремни безопасности, Регулируемая спинка, Игровые подвески, Мелодии |
| Пол | Унисекс |
| Положения наклона спинки | 3 |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Скорость качания | 3 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 380 мм |
| Электронный музыкальный блок | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-28
Заказували заколисуючий центр! Все ОК.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


